Šekspyras

BOUTIQUE Viešbutis


žiūrėti

Sveiki atvykę!

Vilniaus senamiesčio širdyje, Baroko epochos pastate, įsikūręs vienas žaviausių miesto viešbučių. Klasikinis, senąją Angliją menantis interjeras ir teminiai kambariai, atspindintys garsiausių rašytojų gyvenimus, nepalieka abejingų, o dėmesys detalėms, atidus personalas ir aukšti aptarnavimo standartai leidžia pasijusti laukiamiausiu svečiu.

Išskirtinė vieta

„Šekspyro“ viešbutis Vilniaus senamiestyje įsikūręs jaukioje Bernardinų gatvelėje. Ieškantiems įkvėpimo – tai ideali ramybės oazė, o norintiems gyvo miesto šurmulio – gražiausios Vilniaus vietos vos už kelių šimtų metrų!

Skaityti toliau

Kambariai su siela

Autentiški viešbučio kambariai įkvėpti žymiausių literatūros klasikų kūrybos. Kiekvienas iš jų savitas, kruopščiai ir dėmesingai kurtas, remiantis autorių gyvenimais, darbais ir pomėgiais. Išskirtinės detalės ir nedidelės bibliotekos suteikia ypatingą galimybę pažinti autorius ir arčiau.

Skaityti toliau

Baras ir Pobūvių salės

Šekspyro viešbučio baras ir trys išskirtinės pobūvių salės skirtos Jūsų ypatingoms šventėms ir draugų susibūrimams. Autentiška aplinka ir senamiesčio romantika nepaliks abejingų

Skaityti toliau

Pasiūlymai

Šventiniai dovanų čekiai

Elektromobilių krovimo stotelė

Jūsų duomenys sėkmingai išsaugoti!