Pobūvių salės

Šekspyro viešbučio menės – tai puiki vieta Jūsų šventei. Elegantiška aplinka sukuria ypatingą nuotaiką, o didelė biblioteka kviečia atverti knygų puslapius. Trys skirtingos pobūvių salės ir lauko terasa su atsiveriančiais senamiesčio vaizdais leis mėgautis senojo Vilniaus romantika.

Vestuvės ir renginiai

Ypatingai dienai siūlome ypatingą rūpestį ir šiltą svetingumą. Vestuvėms ar iškilmingiems pokyliams siūlome didelę, puošnią 50 vietų salę. O kad jūsų šventė praeitų nepriekaištingai, mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis. Šekspyro virtuvės šefės sukurtame šventiniame meniu rasite išskirtinių patiekalų iš kurių galėsite sudaryti asmeninį šventinį valgiaraštį, atsižvelgiant į savo ir svečių pageidavimus. Patyręs personalas sukurs jaukią atmosferą, pasitiks šventės dalyvius, pasirūpins visais organizaciniais rūpesčiais, profesionalia muzika bei nakvyne jūsų svečiams. 

Konferencijų erdvės

Netrukdomiems verslo susitikimams, banketams, seminarams ar konferencijoms idealiai tinka „Šekspyro“ viešbučio seminarų patalpos. Pagrindinė konferencinė salė talpina iki 50 asmenų, čia įrengta reikalingiausia techninė įranga. Šalia esanti mažoji salė, leis atsikvėpti kavos pertraukėlių metu, taip pat joje organizuojamos bičiulių vakarienės, ar privatūs verslo pietūs. 

Pusryčių Darbo Laikas

Pasiteiravimui

Renginiai ir konferencijos:

dominyka@shakespeare.lt
+370 52665885

Jūsų duomenys sėkmingai išsaugoti!